Agencja reklamowa

 

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w dostarczaniu artykułów promocyjnych oraz realizacji usług związanych z mediami elektronicznymi. W naszej pracy łączymy doświadczenie i elastyczność względem potrzeb Klientów z profesjonalizmem naszych działań, co pozwoliło odnieść nam sukces. Wejdź do strefy gadżetów i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą! Ekskluzywne kolekcje oraz masowe artykuły promocyjne, nowoczesne i oryginalne gadżety reklamowe niezbędne do przeprowadzania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych Twojej firmy.

 
lipiec
29 '15

Reklama - skuteczna i niedroga

Weronika Bąk

Weronika Bąk

Żaden biznes nie ma szansy utrzymania się na rynku bez odpowiedniej promocji. Najlepiej prowadzić ją wielotorowo na przykład wykorzystując internet, ogłoszenia w prasie oraz tradycyjne środki, jakimi mogą być stojaki reklamowe. Tego rodzaju obiekty to doskonały sposób na promowanie sklepów, kawiarni czy gabinetów kosmetycznych. Zazwyczaj rozstawia się je w pobliżu miejsc, w których jest prowadzony biznes.

Stojak spełniający swoje zadanie

Zadaniem stojaka reklamowego jest zwrócenie uwagi przechodnia na działalność prowadzoną w pobliżu. Potykacze reklamowe, ponieważ tak również nazywa się stojaki, to narzędzia ze zwięzłą, dobrze widoczną reklamą. Co powinno się na niej znajdować? Najlepiej jakieś przyciągające hasło, na przykład dotyczące promocji. Zamówienie drewnianego stojaka z napisem dedykowanym naszej firmie nie jest drogie. Grafik opracuje nam tło reklamy, zaś sam stojak zostanie wykonany tak, by być stabilnym i trwałym. Plansza musi być tak zabezpieczona, by nie szkodziły jej warunki zewnętrzne. Czcionka powinna być wykonana trwałą farbą, odporną na ścieranie i wilgoć.

Jak zaplanować umieszczenie potykacza, by był on skuteczną reklamą? Z pewności w zasięgu wzroku przechodnia, ale nie bezpośrednio na jego drodze, tak by reklama nie stanowiła przeszkody przy przechodzeniu chodnikiem lub kiedy potencjalny klient biegnie, by dogonić autobus. To jedynie zniechęciłoby go do naszej firmy.

Chcesz zobaczyć, jak na żywo wygląda stojak reklamowy i jakie korzyści dla twojej firmy może przynieść reklamowanie się przy pomocy tego medium? Koniecznie odwiedź stronę wrocławskiej Agencji Reklamowej Grafol - www.grafol.pl.

promocja
pr
public relations
reklama

frazy kluczowe: promocja, pr, public relations, reklama


 

Warto zobaczyć

Promocja, Pr, Reklama, Marketing, Public relations, email marketing, Film

Piszą na tym blogu

Krzysztof Zasada, Jarosław Guz, Weronika Bąk

Archiwum

Listopad 2017, Sierpień 2017, Marzec 2017, Grudzień 2016, Wrzesień 2015, Sierpień 2015, Lipiec 2015, Czerwiec 2015