Agencja reklamowa

 

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w dostarczaniu artykułów promocyjnych oraz realizacji usług związanych z mediami elektronicznymi. W naszej pracy łączymy doświadczenie i elastyczność względem potrzeb Klientów z profesjonalizmem naszych działań, co pozwoliło odnieść nam sukces. Wejdź do strefy gadżetów i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą! Ekskluzywne kolekcje oraz masowe artykuły promocyjne, nowoczesne i oryginalne gadżety reklamowe niezbędne do przeprowadzania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych Twojej firmy.

 
sierpień
30 '17

Filmy reklamowe dla Twojej firmy

Filmy reklamowe dla Twojej firmy

(...) najwięcej treści marketingowej, jednak w taki sposób, aby nie było to nachalne. Dlatego kiedy jakaś firma pragnie nakręcić reklamę, często nie zdając sobie sprawy z realiów jej powstawania, dziwi się, że tak duże trzeba ponieść koszty. Jednak pamiętajmy, że profesjonalny video marketing jest z pewnością wart swojej ceny. W dzisiejszych czasach ludzie preferują obrazy i dźwięki, statystyczny internauta nie lubi czytać (...)

Publikacje: film, promocja, reklama, video

 
marzec
28 '17

Grawer idealny

Grawer idealny

(...) Niejednokrotnie planując zakup prezentu dla bliskiej nam osoby mamy ogromny problem z tym co i na jaką okazję najlepiej wybrać. Chcemy sprawić jej ogromną radość, pragniemy by była naprawdę zadowolona. Najczęściej nasze intencje są bardzo szczere i wtedy właśnie zakup prezentu sprawia nam ogromną przyjemność. Nie wydaje się być jedynie zbędnym wydatkiem, który jedynie narusza nasz domowy budżet.W wielu przypadkach spędza nam to sen z powiek. Często decydujemy się na zakup akcesoriów takich jak skórzane paski i portfele. Nadają się one zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Coraz chętniej przygotowujemy prezenty własnoręcznie. (...)

Publikacje: marketing, promocja, reklama

 
sierpień
08 '15

Marketing elektroniczny - jak wygląda obecnie?

Marketing elektroniczny - jak wygląda obecnie?

(...) Dynamiczny rozwój Internetu sprawił, iż wiele firm zyskało mnóstwo narzędzi, które w znaczący sposób usprawniają wszelkie działania promocyjne, dzięki czemu dużo łatwiej mogą one obecnie dotrzeć do klienta, a także zatrzymać go przy sobie. Doskonałym przykładem na to jest chociażby email marketing. W głównej mierze oparty jest on na systematycznym (...)

Publikacje: email marketing, marketing, pr, reklama

 
lipiec
29 '15

Reklama - skuteczna i niedroga

Reklama - skuteczna i niedroga

(...) Żaden biznes nie ma szansy utrzymania się na rynku bez odpowiedniej promocji. Najlepiej prowadzić ją wielotorowo na przykład wykorzystując internet, ogłoszenia w prasie oraz tradycyjne środki, jakimi mogą być stojaki reklamowe. Tego rodzaju obiekty to doskonały sposób na promowanie sklepów, kawiarni czy gabinetów kosmetycznych. Zazwyczaj rozstawia się je w pobliżu miejsc, w których jest prowadzony (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations, reklama