Agencja reklamowa

 

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w dostarczaniu artykułów promocyjnych oraz realizacji usług związanych z mediami elektronicznymi. W naszej pracy łączymy doświadczenie i elastyczność względem potrzeb Klientów z profesjonalizmem naszych działań, co pozwoliło odnieść nam sukces. Wejdź do strefy gadżetów i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą! Ekskluzywne kolekcje oraz masowe artykuły promocyjne, nowoczesne i oryginalne gadżety reklamowe niezbędne do przeprowadzania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych Twojej firmy.

 
grudzień
14 '16

Jak reklamować swoją firmę?

Jak reklamować swoją firmę?

(...) W dzisiejszych czasach otwiera się coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw. Zwłaszcza młodzi ludzie mają na tyle dużo odwagi, żeby rozpocząć działalność gospodarczą. Przed młodymi przedsiębiorcami staje jednak pytanie: jak reklamować swoją firmę? To ważne pytanie, które zadają sobie właściciele firm od lat i niezależnie od miejsca funkcjonowania. Ostatnimi czasy bardzo rozwija się pod kątem nowych działalności Wrocław. Jeśli jest to siedziba naszej firmy i interesuje nas reklama Wrocław oferuje pod tym względem wiele. Możemy skorzystać z usług doświadczonych agencji, które wiedzą jak reklamować swoją firmę (zobacz więcej na moloh.pl). Na pewno zastanawiamy się, jak (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations

 
lipiec
29 '15

Reklama - skuteczna i niedroga

Reklama - skuteczna i niedroga

(...) dedykowanym naszej firmie nie jest drogie. Grafik opracuje nam tło reklamy, zaś sam stojak zostanie wykonany tak, by być stabilnym i trwałym. Plansza musi być tak zabezpieczona, by nie szkodziły jej warunki zewnętrzne. Czcionka powinna być wykonana trwałą farbą, odporną na ścieranie i wilgoć.Jak zaplanować umieszczenie potykacza, by był on skuteczną reklamą? Z pewności w zasięgu wzroku przechodnia, ale (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations, reklama