Agencja reklamowa

 

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w dostarczaniu artykułów promocyjnych oraz realizacji usług związanych z mediami elektronicznymi. W naszej pracy łączymy doświadczenie i elastyczność względem potrzeb Klientów z profesjonalizmem naszych działań, co pozwoliło odnieść nam sukces. Wejdź do strefy gadżetów i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą! Ekskluzywne kolekcje oraz masowe artykuły promocyjne, nowoczesne i oryginalne gadżety reklamowe niezbędne do przeprowadzania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych Twojej firmy.

 
listopad
28 '17

Sens badań opinii publicznej

Sens badań opinii publicznej

(...) Badania opinii publicznej są często stosowane przez m.in znane marki odzieżowe, a także władze publiczne. Przeprowadzenie odpowiedniego sondażu wymaga poświęcenia czasu oraz wyrażenia zgody potencjalnego respondenta (dlatego warto to zlecać podmiotom specjalizującym się w tym, jak chociażby www.instytut-ipc.pl). Warto jednak zastanowić się nad pytaniem: dlaczego one są tak istotnie?Badania opinii mają na celu wstępną oceną zadowolenia konsumentów lub mieszkańców, z produktów lub przeprowadzonych inwestycji. Kolejnym i najważniejszym aspektem jest próba ocenienia wszelkich (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations

 
grudzień
14 '16

Jak reklamować swoją firmę?

Jak reklamować swoją firmę?

(...) W dzisiejszych czasach otwiera się coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw. Zwłaszcza młodzi ludzie mają na tyle dużo odwagi, żeby rozpocząć działalność gospodarczą. Przed młodymi przedsiębiorcami staje jednak pytanie: jak reklamować swoją firmę? To ważne pytanie, które zadają sobie właściciele firm od lat i niezależnie od miejsca funkcjonowania. Ostatnimi czasy bardzo rozwija się pod kątem nowych działalności Wrocław. Jeśli jest to siedziba naszej firmy i interesuje nas reklama Wrocław oferuje pod tym względem wiele. Możemy skorzystać z usług doświadczonych agencji, które wiedzą jak reklamować swoją firmę (zobacz więcej na moloh.pl). Na pewno zastanawiamy się, jak (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations

 
lipiec
29 '15

Reklama - skuteczna i niedroga

Reklama - skuteczna i niedroga

(...) dedykowanym naszej firmie nie jest drogie. Grafik opracuje nam tło reklamy, zaś sam stojak zostanie wykonany tak, by być stabilnym i trwałym. Plansza musi być tak zabezpieczona, by nie szkodziły jej warunki zewnętrzne. Czcionka powinna być wykonana trwałą farbą, odporną na ścieranie i wilgoć.Jak zaplanować umieszczenie potykacza, by był on skuteczną reklamą? Z pewności w zasięgu wzroku przechodnia, ale (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations, reklama

 
czerwiec
23 '15

Ocena satysfakcji klientów kopalnią wiedzy

Ocena satysfakcji klientów kopalnią wiedzy

(...) przez ankietowanych. Generalną zasadą jest pozyskanie wiarygodnych informacji na temat funkcjonowania firmy w oczach szczodrej klienteli, oraz znalezienie przysłowiowej dziury, przez którą uciekają ci niezadowoleni i nieusatysfakcjonowani. Trzeba pamiętać, że sama ocena zadowolenia klientów to dopiero pierwszy krok, który nie może zostać pozostawiony jako pusty wynik bez (...)

Publikacje: marketing, pr, promocja, public relations, reklama