Agencja reklamowa

 

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w dostarczaniu artykułów promocyjnych oraz realizacji usług związanych z mediami elektronicznymi. W naszej pracy łączymy doświadczenie i elastyczność względem potrzeb Klientów z profesjonalizmem naszych działań, co pozwoliło odnieść nam sukces. Wejdź do strefy gadżetów i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą! Ekskluzywne kolekcje oraz masowe artykuły promocyjne, nowoczesne i oryginalne gadżety reklamowe niezbędne do przeprowadzania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych Twojej firmy.

 
listopad
28 '17

Sens badań opinii publicznej

Sens badań opinii publicznej

(...) niedociągnięć w danym produkcie lub we prowadzonej polityce regionalnej i centralnej. Umożliwia to w przyszłości poprawę błędów i znaczne podniesienie satysfakcji użytkowników.Niezwykle istotne są badania opinii mieszkańców, którzy poprzez udzielenie własnej opinii, stają się głosem głównym danej zbiorowości. Sprecyzowanie konkretnych obszarów postrzeganych negatywnie przez mieszkańca, pomaga w określeniu w przyszłości prowadzonej polityki rozwoju danego regionu, a także w ułożeniu odpowiedniego programu wyborczego, z którego będą zadowoleni przeciętni (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations

 
sierpień
30 '17

Filmy reklamowe dla Twojej firmy

Filmy reklamowe dla Twojej firmy

(...) przedstawiające dany produkt są wszędzie, kiedy odtwarzamy film online, przeglądamy portal społecznościowy, oraz oczywiście w telewizji. Jednak rzadko kiedy zdajemy sobie sprawę z tego, jak skomplikowanym przedsięwzięciem jest nakręcenie tego typu spotu. Producent filmów korporacyjnych taki jak Clipshop musi nie tylko wiedzieć, w jaki sposób wszystko zrealizować, aby film był przyjazny dla widza. Musi przede wszystkim zawrzeć tam jak (...)

Publikacje: film, promocja, reklama, video

 
marzec
28 '17

Grawer idealny

Grawer idealny

(...) Chętnie kupujemy również płyty, książki i kalendarze. Inwestujemy także w perfumy i biżuterię. Jeśli chodzi o tę ostatnią coraz częściej pragniemy coś na niej wygrawerować. Może to być imię lub ważna dla nas data. Jest to bardzo miły gest, który z pewnością zostanie doceniony przez osobę, która otrzyma tego typu przedmiot. Oczywiście chęć wygrawerowania czegoś nie zawsze skłania nas do zakupu plotera czy innych akcesoriów grawerskich - spieszy z wyjaśnieniem Marcin Bakuła (http://www.grawcom.com/).Często zastanawiamy się nad tym w jakich materiałach można grawerować. Odpowiedź jest prosta, w bardzo wielu. Najlepiej skonsultować (...)

Publikacje: marketing, promocja, reklama

 
grudzień
14 '16

Jak reklamować swoją firmę?

Jak reklamować swoją firmę?

(...) znaleźć agencję, która zajmie się promocją i opracowaniem strategii, jaką jest reklama Wrocław oferuje usługi wielu doświadczonych i profesjonalnych firm zajmujących się tą tematyką. Zewnętrzny marketing, wykorzystujący na przykład duże billboardy to skuteczna reklama Wrocław oferuje wiele przestrzeni, umożliwiających promowanie swoich produktów. Warto pomyśleć również nad promocją w sieci. To zazwyczaj pierwsze co przychodzi nam na myśl,  gdy zastanawiamy się nad tym jak reklamować swoją firmę. Promocja w sieci to bardzo atrakcyjna reklama Wrocław ma wiele małych firm, specjalizujących się w tej dziedzinie. Warto powierzyć to fachowcom. Oczywiście, reklama w sieci wiąże się z (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations

 
wrzesień
20 '15

Przygotowujemy salę konferencyjną

Przygotowujemy salę konferencyjną

(...) Prowadząc własną firmę, na pewno często musimy przeprowadzać różne debaty i konferencje ze swoimi pracownikami. W końcu to podczas takich rozmów możemy omówić ważne sprawy związane z całym biznesem. Jednak aby takie spotkania przebiegły pomyślnie, należy je poprowadzić w profesjonalny sposób. Aby to zrobić, przygotujmy sobie specjalne miejsce, w którym będziemy zajmować się takimi konferencjami. To na pewno ułatwi nam pracę.Oczywiście możemy tutaj (...)

Publikacje: marketing, media, pr, promocja

 
lipiec
29 '15

Reklama - skuteczna i niedroga

Reklama - skuteczna i niedroga

(...) biznes.Stojak spełniający swoje zadanieZadaniem stojaka reklamowego jest zwrócenie uwagi przechodnia na działalność prowadzoną w pobliżu. Potykacze reklamowe, ponieważ tak również nazywa się stojaki, to narzędzia ze zwięzłą, dobrze widoczną reklamą. Co powinno się na niej znajdować? Najlepiej jakieś przyciągające hasło, na przykład dotyczące promocji. Zamówienie drewnianego stojaka z napisem (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations, reklama

 
czerwiec
23 '15

Ocena satysfakcji klientów kopalnią wiedzy

Ocena satysfakcji klientów kopalnią wiedzy

(...) konsumentów i wprowadzić dodatkowe punkty do swojej oferty. Tego rodzaju badania mają także wymiar ekonomiczny, ukierunkowany na dobrze rozumianą oszczędność i trafność inwestycji. Skupienie się na kliencie umożliwia przeanalizowanie reakcji na dotychczasowe działania, które są -tak naprawdę - punktem wyjścia do wprowadzenia usprawnień i modernizacji wskazywanych (...)

Publikacje: marketing, pr, promocja, public relations, reklama