Agencja reklamowa

 

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w dostarczaniu artykułów promocyjnych oraz realizacji usług związanych z mediami elektronicznymi. W naszej pracy łączymy doświadczenie i elastyczność względem potrzeb Klientów z profesjonalizmem naszych działań, co pozwoliło odnieść nam sukces. Wejdź do strefy gadżetów i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą! Ekskluzywne kolekcje oraz masowe artykuły promocyjne, nowoczesne i oryginalne gadżety reklamowe niezbędne do przeprowadzania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych Twojej firmy.

 
grudzień
14 '16

Jak reklamować swoją firmę?

Jak reklamować swoją firmę?

(...) znaleźć agencję, która zajmie się promocją i opracowaniem strategii, jaką jest reklama Wrocław oferuje usługi wielu doświadczonych i profesjonalnych firm zajmujących się tą tematyką. Zewnętrzny marketing, wykorzystujący na przykład duże billboardy to skuteczna reklama Wrocław oferuje wiele przestrzeni, umożliwiających promowanie swoich produktów. Warto pomyśleć również nad promocją w sieci. To zazwyczaj pierwsze co przychodzi nam na myśl,  gdy zastanawiamy się nad tym jak reklamować swoją firmę. Promocja w sieci to bardzo atrakcyjna reklama Wrocław ma wiele małych firm, specjalizujących się w tej dziedzinie. Warto powierzyć to fachowcom. Oczywiście, reklama w sieci wiąże się z (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations

 
wrzesień
20 '15

Przygotowujemy salę konferencyjną

Przygotowujemy salę konferencyjną

(...) Prowadząc własną firmę, na pewno często musimy przeprowadzać różne debaty i konferencje ze swoimi pracownikami. W końcu to podczas takich rozmów możemy omówić ważne sprawy związane z całym biznesem. Jednak aby takie spotkania przebiegły pomyślnie, należy je poprowadzić w profesjonalny sposób. Aby to zrobić, przygotujmy sobie specjalne miejsce, w którym będziemy zajmować się takimi konferencjami. To na pewno ułatwi nam pracę.Oczywiście możemy tutaj (...)

Publikacje: marketing, media, pr, promocja

 
lipiec
29 '15

Reklama - skuteczna i niedroga

Reklama - skuteczna i niedroga

(...) biznes.Stojak spełniający swoje zadanieZadaniem stojaka reklamowego jest zwrócenie uwagi przechodnia na działalność prowadzoną w pobliżu. Potykacze reklamowe, ponieważ tak również nazywa się stojaki, to narzędzia ze zwięzłą, dobrze widoczną reklamą. Co powinno się na niej znajdować? Najlepiej jakieś przyciągające hasło, na przykład dotyczące promocji. Zamówienie drewnianego stojaka z napisem (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations, reklama

 
czerwiec
23 '15

Ocena satysfakcji klientów kopalnią wiedzy

Ocena satysfakcji klientów kopalnią wiedzy

(...) Nieustannie można spotkać się ze stwierdzeniem, że klienci danej firmy są zadowoleni ze świadczonych przez nią usług. Procentowe podanie tych wartości wzmacnia wizerunek informującego, budując obraz rzetelności i zaufania. Skąd się jednak biorą tego rodzaju dane, innymi słowy jak powinna wyglądać ocena zadowolenia klienta i jak ją zmierzyć? W wielu sektorach przeprowadzanie tego rodzaju badań stało się normą, na kanwie której opracowuje się konkretne, dalsze działania. Badanie satysfakcji klienta jest szalenie ważnym narzędziem pozwalającym na podniesienie jakości świadczonych usług przy jednoczesnej (...)

Publikacje: marketing, pr, promocja