Agencja reklamowa

 

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w dostarczaniu artykułów promocyjnych oraz realizacji usług związanych z mediami elektronicznymi. W naszej pracy łączymy doświadczenie i elastyczność względem potrzeb Klientów z profesjonalizmem naszych działań, co pozwoliło odnieść nam sukces. Wejdź do strefy gadżetów i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą! Ekskluzywne kolekcje oraz masowe artykuły promocyjne, nowoczesne i oryginalne gadżety reklamowe niezbędne do przeprowadzania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych Twojej firmy.

 
listopad
28 '17

Sens badań opinii publicznej

Sens badań opinii publicznej

(...) Badania opinii publicznej są często stosowane przez m.in znane marki odzieżowe, a także władze publiczne. Przeprowadzenie odpowiedniego sondażu wymaga poświęcenia czasu oraz wyrażenia zgody potencjalnego respondenta (dlatego warto to zlecać podmiotom specjalizującym się w tym, jak chociażby www.instytut-ipc.pl). Warto jednak zastanowić się nad pytaniem: dlaczego one są tak istotnie?Badania opinii mają na celu wstępną oceną zadowolenia konsumentów lub mieszkańców, z produktów lub przeprowadzonych inwestycji. Kolejnym i najważniejszym aspektem jest próba ocenienia wszelkich (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations

 
grudzień
14 '16

Jak reklamować swoją firmę?

Jak reklamować swoją firmę?

(...) W dzisiejszych czasach otwiera się coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw. Zwłaszcza młodzi ludzie mają na tyle dużo odwagi, żeby rozpocząć działalność gospodarczą. Przed młodymi przedsiębiorcami staje jednak pytanie: jak reklamować swoją firmę? To ważne pytanie, które zadają sobie właściciele firm od lat i niezależnie od miejsca funkcjonowania. Ostatnimi czasy bardzo rozwija się pod kątem nowych działalności Wrocław. Jeśli jest to siedziba naszej firmy i interesuje nas reklama Wrocław oferuje pod tym względem wiele. Możemy skorzystać z usług doświadczonych agencji, które wiedzą jak reklamować swoją firmę (zobacz więcej na moloh.pl). Na pewno zastanawiamy się, jak (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations

 
wrzesień
20 '15

Przygotowujemy salę konferencyjną

Przygotowujemy salę konferencyjną

(...) widoczne dla wszystkich naszych pracowników, a na pewno nam na tym zależy. Dodatkowo, warto tutaj również zainwestować w system audio video. Dzięki niemu nasze prezentacje będą jeszcze efektowniejsze. Pamiętajmy przy tym, aby odpowiednio się do nich przygotowywać. Na szczęście w tym pomogą nam różnorodne programy komputerowe. To dzięki nim przygotujemy całą, wspaniałą prezentację. Urozmaićmy ją przy tym nie tylko cenną treścią, ale również i (...)

Publikacje: marketing, media, pr, promocja

 
sierpień
08 '15

Marketing elektroniczny - jak wygląda obecnie?

Marketing elektroniczny - jak wygląda obecnie?

(...) również między innymi z obsługą informacji zwrotnych, a także bardzo rozległą bazą danych. Wszelkie wysyłane materiały najczęściej przyjmują formę zwykłych wiadomości elektronicznych bądź tak zwanych newsletterów, które zapewniają dużo szersze pole manewru. Za ich sprawą często realizowane są różnego rodzaju programy lojalnościowe oraz (...)

Publikacje: email marketing, marketing, pr, reklama

 
lipiec
29 '15

Reklama - skuteczna i niedroga

Reklama - skuteczna i niedroga

(...) Żaden biznes nie ma szansy utrzymania się na rynku bez odpowiedniej promocji. Najlepiej prowadzić ją wielotorowo na przykład wykorzystując internet, ogłoszenia w prasie oraz tradycyjne środki, jakimi mogą być stojaki reklamowe. Tego rodzaju obiekty to doskonały sposób na promowanie sklepów, kawiarni czy gabinetów kosmetycznych. Zazwyczaj rozstawia się je w pobliżu miejsc, w których jest prowadzony (...)

Publikacje: pr, promocja, public relations, reklama

 
czerwiec
23 '15

Ocena satysfakcji klientów kopalnią wiedzy

Ocena satysfakcji klientów kopalnią wiedzy

(...) niwelacji dotychczasowych błędów. Dzięki uzyskanym wynikom można o wiele łatwiej sprecyzować grupę docelowych konsumentów i wprowadzić dodatkowe punkty do swojej oferty. Tego rodzaju badania mają także wymiar ekonomiczny, ukierunkowany na dobrze rozumianą oszczędność i trafność inwestycji. Skupienie się na kliencie umożliwia przeanalizowanie reakcji na dotychczasowe działania, które są -tak naprawdę - punktem wyjścia do wprowadzenia usprawnień i modernizacji wskazywanych przez ankietowanych. Generalną zasadą jest pozyskanie wiarygodnych informacji na temat funkcjonowania firmy w oczach szczodrej klienteli, oraz (...)

Publikacje: marketing, pr, promocja