Agencja reklamowa

 

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w dostarczaniu artykułów promocyjnych oraz realizacji usług związanych z mediami elektronicznymi. W naszej pracy łączymy doświadczenie i elastyczność względem potrzeb Klientów z profesjonalizmem naszych działań, co pozwoliło odnieść nam sukces. Wejdź do strefy gadżetów i zapoznaj się z naszą bogatą ofertą! Ekskluzywne kolekcje oraz masowe artykuły promocyjne, nowoczesne i oryginalne gadżety reklamowe niezbędne do przeprowadzania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych Twojej firmy.

 
sierpień
08 '15

Marketing elektroniczny - jak wygląda obecnie?

Krzysztof Zasada

Krzysztof Zasada

Dynamiczny rozwój Internetu sprawił, iż wiele firm zyskało mnóstwo narzędzi, które w znaczący sposób usprawniają wszelkie działania promocyjne, dzięki czemu dużo łatwiej mogą one obecnie dotrzeć do klienta, a także zatrzymać go przy sobie. Doskonałym przykładem na to jest chociażby email marketing. W głównej mierze oparty jest on na systematycznym wysyłaniu do wybranych klientów materiałów promocyjnych, dzięki którym są oni na bieżąco z najnowszą ofertą.

Za ich sprawą budowana jest przede wszystkim swoista więź z odbiorcą, który z jednej strony czuje, iż jest ważny dla firmy, a z drugiej ma pełen dostęp do interesujących go produktów. Poza wysyłaniem wiadomości, mailing związany jest również między innymi z obsługą informacji zwrotnych, a także bardzo rozległą bazą danych. Wszelkie wysyłane materiały najczęściej przyjmują formę zwykłych wiadomości elektronicznych bądź tak zwanych newsletterów, które zapewniają dużo szersze pole manewru. Za ich sprawą często realizowane są różnego rodzaju programy lojalnościowe oraz promocje, przez co zwiększany jest ruch w ramach serwisu.

Aby obsługa tego niezwykle rozbudowanego narzędzia była możliwa, wiele firm decyduje się na program do mailingu. Jest to nieskomplikowane oprogramowanie, które jakoby za nas obsługuje wszelkie kwestie związane z bazą danych, a także wysyłanymi i otrzymywanymi wiadomościami e-mail. System ten jest bardzo pomocny.

marketing
reklama
pr
 email marketing

frazy kluczowe: marketing, reklama, pr, email marketing


 

Warto zobaczyć

Promocja, Pr, Reklama, Marketing, Public relations, email marketing, Film

Piszą na tym blogu

Krzysztof Zasada, Jarosław Guz, Weronika Bąk

Archiwum

Listopad 2017, Sierpień 2017, Marzec 2017, Grudzień 2016, Wrzesień 2015, Sierpień 2015, Lipiec 2015, Czerwiec 2015